Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet elevenen...

Milyen érzés lehet elevenen elégni? Vajon meddig érzi az ember, ha beleesik egy nagyobb tűzbe?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elájul a fájdalomtól, ergo nem sokáig érzi! :-(
2008. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mert úgysem éli túl , és nem lesz ki emlékezzen a fájdalomra.-

De való igaz, hamar sokkot kap és akkor elájul,ha nem, akkor meg a tüdőbe kerülő forró levegő öli meg.

2008. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Sztem ez az egyik legrosszabb dolog ami történhet az emberrel...nem kívánom senkinek!! Biztos szörnyűűűűűűűűű!
2008. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyetértek, hogy az egyik legszörnyűbb lehet, addig amíg tudatánál van valaki a lángok közt!!!

A néhai inkvizítorok érdemelték volna azt, hogy őket tegyék máglyára azok helyett akiket ők ítéltek oda. (Az én véleményem az, hogy amit az ember más rovására akar elkövetni, azt előbb próbálja ki magán!!! - valószínűleg jobb lenne a világ.)

2008. okt. 17. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van...amit sokan maguknak sem szeretnének miért csinálják máson.Ez valóban szörnyű!!
2008. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
Aki megérdemli az megérdemli!
2020. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!