Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni az...

Geeeza84 kérdése:

Szeretnék segítséget kérni az ÁNYK programhoz? Egy fájlt szeretnék becsatolni, de nem sikerül! Alul leírom pontosan mi a probléma és remélem akad valaki, aki ki tud segíteni! Ha tudnám hogyan lehet képeket ide betenni mutatnám is?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm szeretné kérni a nyugdíj adategyeztetést!

Ügyfélkapun letöltöttük a dokumentumot ami kell hozzá. Lejött egy rar fájl, kicsomagolom és a nyomtatványok mappában látok egy enyk fájlt! Az ÁNYK programban pedig megpróbáltam becsatolni a szervíz->fjlműveletek a mentés könyvtárban->másolás a mentés könyvtárba->forrás könyvtár kiválasztása és a kicsomagolt mappában ő nem látja azt az enyk fájlt, pedig a fájltípus minden fájl látható állásban van!



2017. máj. 30. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. máj. 30. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ÁNYK-nak van egy olyan viselkedése, hogy bizonyos fájlokat csak a saját általa meghatározott mappában lát.


Ez a C:/Felhasználók/[felhasználónév]/abevjava


Itt vannak különböző almappák, és a "mentések"-ben vannak a kimentett .enyk fájlok. Elvileg ugyanide bemásolva, majd az ÁNYK programon belül a fájl menüből megnyitva már látnia kell az .enyk-t.



Én ezt a módszert ismerem és nem azt a mozgatásost amit leírtál.

2017. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hamarosan kipróbálom és jelentkezem!
2017. máj. 30. 18:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, megvannak az enyk fájlok (adóbevallás), de hiába másoltam be oda, nem tudom hogyan kell megnyitni! Akár mit nyomkodok csak azt a kettőt látom! Annyit még segítenél, hogy lépésről lépésre megírnád nekem a megnyitás folyamatát? Előre is köszönöm neked!
2017. máj. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!