Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet állatokkal...

Képzeletbeli barát kérdése:

Hogyan lehet állatokkal kumunikálni?!

Figyelt kérdés
Hallottam a TV-ben hogy a médium egy macska segítségével keresett egy szellemet! A macska nyávogott a médium pedig azt válaszolta a macskának hogy köszönöm! A médium értette amit a macska mond! Én is megszeretném tanulni hogyan kell! De médiumnak nem akarok menni mert vészlyes! SEGÍTSETEK!!!!!! Most akkor hogyan kell?????!!!!!!

2017. máj. 30. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne higgy el mindent,amit a TV-ben hallasz.
2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kamu, el ne hidd.
2017. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu!!!!!!! Igaz!!!!!!!
2017. jún. 2. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, nem jut eszembe a neve, de abban részletesen leírják, illetve van benne egy szótár is. A hangszín, ami nagyon fontos. Szerintem ha bemész a könyvtárba, és megkérded, tudni fogják, elég híres. A szerző neve William Bite. Sok sikert :)
2017. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Robotka Zoltán válasza:
Nagyon egyszerű, csak közöttük kell élni, egy kis empátia kell hozzá, és minden "szavukat" megérted egy időután, és fordítva. Hidd el nagyon sok ember a gondolatát nehezebben fejezi ki, még ha egy nyelven beszélsz vele, akkor is nehezebb kihámozni a mondandója lényegét, mint egy kutya kecske vagy ló esetében. A macskát azért hagytam ki a felsorolásból, mert a csapatban élő állatok sokkal kommunikatívabbak mint a magányosan élő fajok.
2017. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!