Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kaposvari bortonbe azt...

A kaposvari bortonbe azt mondtak h majd beszelhetek telefonon a hozzamtartozoval. Ezt hogy kell elkepzelni? Azt tudom hogy minden bortonbe Mashogy van de pont ebben hogy? Sose voltam meg bortonbe latogatason tehat tippem sincs.

Figyelt kérdés
Esetleg meg milyen egyeb "kapcsolattartasi mod " van? Elore is koszi

2017. máj. 30. 22:31
 1/3 anonim válasza:
Volt egy csaj akit ismertem és a pasija börtönbe volt. Ő azt mondta úgy tartják a kapcsolatot hogy elvileg kapnak a rabok egy alap telót ami nyilván nem lehet náluk 0-24be csak adott időpontba. És nem is korlátlan hanem a csaj töltögette mindig fel pénzel neki. Tehát a rabok hozzátartozói tölthetik fel. Ami nem muszáj csak gondolom jobb mert te ott benn nem mindig tudsz fogadni hívást és jobb ha te is tudsz hívni.
2017. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy a kaposváriban hogy van nem tudom pontosan. De a rabok többségének van börtön mobilja. Ez egy alap készülék, amit Te hívni nem tudsz de Ő tud Téged hívni, ha bejegyzett kapcsolattartója vagy. Tehát csak a kapcsolattartó számokat tudja hívni.Telefonálni adott idő között lehet, általában reggeltől este 9-ig.Ez a telefon mindig náluk van.

Ha nem kapott ilyen mobilt, akkor létezik egy spejz kártya. amit ugyanúgy mint a telefont neked kell tölteni pénzzel.Ennek a töltésénél te adod meg hogy mire használhatja fel. Kérheted csak telefonálásra, vagy kiétkeztetésre. Ekkor felhasználhatja telefonálásra is meg a börtön boltban is tud magának vásárolni amire szüksége van, ha jól tudom kéthetente 1x. Telefonálni pl a Kozmából heti 40 percet lehet. DE... 120 vagy 130 ft egy perc és ez perc alapú számlázás.

A látogatás fokozattól függően van. Börtön fokozatban havi 1 alkalom. Általában másfél óra. Ekkor kapni fogsz tőle egy nyomtatványt amin szerepel, hogy kiket hív meg a látogatásra. Ezen kívül már csak a levelezés marad. Ez nincs korlátozva tehát minden nap adhatsz fel, de mire Te választ kapsz eltelhet akár másfél hét is.

De a leglényegesebb hogy addig amíg nem vagytok bejegyzett kapcsolattartók addig nem tudsz Vele beszélni. Küldött már ki neked kapcsolattartói nyilatkozatot? ha azt visszaküldted onnantól kb másfél hét mire bejegyeznek, és él a kapcsolattartás.Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van írj nyugodtan.

2017. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen sokat segitettetek!!!
2017. jún. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!