Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon zsírosod...

Mit csináljak? Nagyon zsírosodik a hajam!?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ... Nagyon zsírosodik a hajam (mikor megmosom, aznap szép másnapra már bezsírosodik )tehát muszály minden másnap hajat mosnom .Felkötni nem szeretem mert húzódik meg megtöredezik .Nem tud valaki valami jó hajpakolást vagy valamilyen sampont ? Személyes tapasztalataitokat szeretném ha megosztanátok velem ☺Előre is köszönöm 😚😚

2017. máj. 31. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól is zsírosodhat a hajad, ha túl sokat mosod, mert már annyi mesterséges anyagot használunk, hogy teljesen tönkre tettük a hajunk természetességét. Próbáld ki, hogy nem mindig használsz sampont, mondjuk, heti kétszer, és egyébként csak tiszta vízzel öblítgetjük. Nekem hatalmas problémám volt, hogy teljesen kiszáradt a hajam, az egész seprűszerű volt, abszolút megmenthetetlen, elkezdtem házi praktikákat csinálni, úgy kb. 2 hónap után nevezhettem a normális hajhoz közelítőnek, de aztán a teteje iszonyat zsirosodott, az alja meg megmaradt száraznak és eltörtnek. Nekem sokat használt az olívaolaj, mikor elkevertem lefőzött csalánnal, és sokat segített, míg a hajolaj talán még rontott is. Nézz utána a drogériákban, olvastam, hogy a hiedelmekkel ellentétben szüksége van a zsíros hajnak olajra, egy kis olíva-, kókuszolajra pl.
2017. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😚
2017. máj. 31. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon dicsérik még a kamillát, ecetet, almaecetet, főleg a rozmaringot, én személy szerint az ecetet próbáltam, de sajnos, nekem nem használt,se nem rontotta, se nem használt, de mindenki máshogy reagál. Szerintem próbáld kikísérletezni. Én is mondom, hogy ne nagyon használj sok sampont, az csak árt. De hosszú időbe telik mire regenerálódik, készülj fel.
2017. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom én is 😀
2017. máj. 31. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok a bajszommal
2017. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attol is fugg hany eves vagy...a serdulo korban is jobban zsirosodik

Azis lehet hogy mar egy jo ideje ugyanazt a sampont hasznalod...nekem bevallt az h van vagy 3 fele samponom es minden 3-4naponta masikkal mosom

2017. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!