Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez? XD

Most akkor hogy van ez? XD

Figyelt kérdés
Átfutottam a rendőrségi fizikai felvételiről szóló tájékoztatóját és nem találtam valami könnyűnek. Viszont ehhez képest én akiket látok rendőröket ránézésre nem tűnnek valami "fittnek". A magasabb beosztásúak meg szinte egytől egyig túlsúlyosak (tisztelet a kivételnek). Egy bizonyos beosztás felett (ezredes,tábornok...) nincs alkalmassági vizsga XD????
2017. jún. 2. 17:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Némelyik sztem 100 métert nem tudna futni egyhuzamban...
2017. jún. 2. 17:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki jelenleg ezredes vagy tábornok vagy hasonló az még évtizedekkel ezelőtt került be a rendőrséghez, amikor is még nem volt túlsúlyos, tehát le tudta tenni az alkalmasságit.
2017. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De attól miért kell elhagynia magát?? xd

Marha nagy biztonsági érzetet ad egy 200 kilós pacák

2017. jún. 2. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Irodai meló , unalom sablonok nagy nyomás a felelősség/ rivaliálás miatt ezért sok zabcsi söri és pár év után nincs kocka hasuk csak pizza hátuk .
2017. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!