Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol szerezhetnék ilyen típusú...

Hol szerezhetnék ilyen típusú könyvjelzőket?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni a könyvhétre,és lenne egy pár kérdésem azokhoz akik már voltak.Nagyon tetszenek a képen látható könyvjelzőtípusok,persze nem csak a LOL könyvek esetében.Azt szeretném kérdezni,hogy a könyvhéten megvásárolhatók külön is a könyvjelzők vagy csak könyvhöz jár? Ha igen akkor kb. milyen árban szokott lenni?Végül még az a kérdésem,hogy mások hogy jutnak ilyen könyvjelzőkhöz,mert én már több helyen vásároltam könyvet (Móra,Könyvmoly,Könyvtündér,Bookline),de még sosem kaptam hozzá vagy az a baj,hogy én mindig online veszem őket?Előre is köszi a válaszokat. [link]
2017. jún. 3. 08:48
 1/1 anonim válasza:

Megnyitottam a linket, de azt írja ki, hogy valamilyen szabályt megsért, ezért nem töltötte fel a képet, szóval nem tudom milyen típusú könyvjelzőkre gondoltál, de egyébként van egy külön könyvjelzős stand, és egymagába is lehet venni! Én ha rendelek online, (bookline, könyvmolyképző stb.) bizonyos könyvekhez jár könyvjelző, ált. olyan, amin az adott könyv borítója rajta van. De a könyvmolyképzőnél tapasztaltam, hogy nőnapra szoktak küldeni tulipános, idézetes könyvjelzőt. Meg általában (legalábbis nekem) úgyis jár a kmk-s könyvekhez! NE AGGÓDJ, te is biztos fogsz kapni egyszer! :)

Legyen nagyon szép napod, szia! ❤️

2023. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!