Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az olyan...

Miért van az hogy az olyan italok mint a kóla, energia ital stb az ilyen "serkentő" jellegű italok miért nincsenek rám hatással?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok kólát ittál, és ezért immúnis vagy rá? De az is lehet, hogy a szervezeted amúgy is friss és erős, és nélkülük is pörögsz. Ha fiatal vagy, akkor ez főleg azért van, fiatalon nincs igazán nagy hatása.
2017. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom elég sűrűn iszod az ilyen jellegű italokat...

Én is mindennap iszok legalább egyet és semmi hatása. (Vagy ha van is, fel se tűnik)

De egyszer pár hétre lementem a balatonra dolgozni egy gyermek táborba ahol csak egy bolt volt. Se kólát, se energia italt nem lehetett kapni.

Így kénytelen voltam nélkülözni ezeket. A kávét nem szeretem.

Egyik nap ott lent, nagyon kimerültem. Ebédszünetben majdnem elaludtam ülve a fotelben, ragadt le a szemem egyfolytában.

A lényeg:

Jó pár nap kóla, energia ital megvonás után ittam egy kávét és 10-15 perc múlva annyit vettem észre, hogy már nem ragad le a szemem, nem érzem magam fáradtnak.


Szóval aki ritkán iszik azt megüti! :D

2017. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!