Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitöl izzadok ennyire? Valaki...

Mitöl izzadok ennyire? Valaki tudd ellene valami megoldást?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar le izzadok mindig. Suliban akár egy szünet allat le tudok izzadni. Ès akkor állitolag nincs valami jo illatom. Ezz ellen szeretnek tenni valamit. Valaki esetleg tudd valamilyen hazi praktikat amivel el mulhat ezz az eros izzadás?

#szag #izzadás #ellen szer #ki izzadás
2017. jún. 5. 20:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen. 14/f
2017. jún. 5. 20:17
 2/2 anonim válasza:
Szia :) lehetséges hogy gombásodott a hónaljad, Erre a gyógyszertárban kapható vénynélkül canesten kenőcs lesz a barátod. Lefekvés előtt kend át mindkét hónodalját reggel pedig öblítsd le. Azt mondom a pólókat is érdemes leváltani mert könnyen vissza fertőzheted magad velük. Nekem is volt ilyen problémám,más izzadásgátlót használok azóta,kentem egy hétig és elmúlt.Előfordul az ilyen jön a nagy meleg,sporttól,műszálas ruháktól. Remélem segítettem :)
2017. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!