Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősen izzadok. Van valaki...

Erősen izzadok. Van valaki hasonló helyzetben és tud rá valami megoldást? (Légyszí komoly válaszokat is: )

Figyelt kérdés

Most lelövöm a főpoént: Fürödjé! Napi 3x-4x fürdök, folyton polót kell cserélnem és nem ér semmit! Rengeteg dezadort (olcsót,drágát, gyógyszertárit és mindent) próbáltam de mintha nem is használtam volna! Direkt baktérium elleni szappanal és tusfürdővel fürdök, folyton gyantáztatom a honaljam. Ha nincs meleg és nem dolgozom/sportolok egész birható de sajnos versenyszinten spotolok (mindne nap) és akkor vége.. Most van egy alakuló kapcsolatom és nem szeretném ha emiatt menne tönkre, mert elég visszahuzodó vagyok emiatt!

Ha tudsz valami megoldást kérlek!!!!


2010. júl. 14. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
ha versenyszinten sportolsz és 38 fok van akkor hogyne izzadnál már!!!!
2010. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs valami betegséged a háttérben /Pl.pajzsmirigy túlműködés, szívbetegség, hormonzavar stb/, akkor ez egy adottság. Együtt kell vele élni. De lehet, hogy spontán megszűnik. Különösen, ha tizenéves vagy.
2010. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A megoldás? Nagyon egyszerű..

2 napja ugyanezzel jött a (most már mert akkor még nem volt) barátnőm,hogy "jajj kicsit izzadok meg mittomén mi" én meg hogy álltam hozzá? LESZAROM :-) Mivel nekem ő kell és hiába is izzad,ha vonzódok hozzá és ő tökéletes partner a számomra(fűben kiéltük magunkat). Fizikai megoldás nincs erre,mivel a szervezetednek vizet kell leadni(valakinél ez nagy mennyiségű valakinél észre se lehet venni). Szellemi megoldás viszont van: Ne így állj hozzá a dologhoz, a barátod nem fog ezért eltaszítani magától.Tudja hogy meleg van és elfogadja a helyzetet.Nem az a ciki,ha izzadsz hanem az ha az izzadság szag megcsapja a partnered orrát. Bár a nemedet nem mondtad meg kicsit nehéz válaszolni,de mindkét fél terén sztem ugyanez a vélemény.

16/F

2010. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok... Én is naponta 4-5 ször fürdök... Hát én is majdnem mindent kipróbáltam. Eddig a legjobb megoldásom: forró vízben megfürdesz, utánna meg használsz dezodort. nekem legjobb az OldSpice Fireman ( zselés, remélem jól írtam le a nevét). Ez sem 100% megoldás, de ez az eddigi legjobb. És igen. Nekem is van egy alakuló kapcsolaom. Még suliban rossz ez... :S

Remélem tudtam segíteni :)

17/F

2010. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
lenne 1 olyan kérdésem, hha nincs ilyen meleg, akkor is nagyon izzadsz? mert ha igen, akkor a megoldás: Solutio Antisudorica. gyógyszertárban lehet kapni, pár száz forintért. akár rá is kereshetsz itt is.:) nekem bevált, csak ajánlani tudom.:))
2010. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica! Ez a legjobb, és 100%, hogy használ. Ugyanezzel a problémával küszködtem, mint ti. Gyógyszertárba bemész, megmondod h kérsz egy üveggel, és fizetsz 350 (!) HUF-t. Én vizes vattára szoktam önteni, és úgy kenem be vele a hónaljamat, mivel érzékeny a bőröm, és irritálja töményen, de valószínüleg neked nem fogja. Akármit is csinálj, száraz maradsz.
2010. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz :D

Solution Antisudorica! Annyival még kiegészíteném, hogy este fürdés után használd! Nekem legalábbis így vált be a legjobban.

2010. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2010. júl. 14. 12:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, igen,igen... a megoldás Solution Antisudorica!

Én is este fürdés után kenem be a teljesen száraz hónaljamat. 3-4 napig rendszeresen kenegetem este, majd pár napig nem kell, nem izzadok. Aztán újra kenni kell. Nálam így megfelelő.

Figyelni kell, hogy csak keveset, és csak a problémás helyre rakj.Mert ha sokat teszel rá akkor kimarja a bőröd/csíphet.

Borotválás után ne használd.

Lehet, hogy kivételes eset vagy, és nem fogja 100 %-ba megszüntetni, de jelentősen csökkenni fog az izzadás mértéke. Próbáld ki!

Az itteni keresőbe írd be a nevét, és rengetek választ/kérdést/információt/tanácsot találsz róla. Olvass utána!

Remélem,hogy én is megerősítettelek ez ügyben. :)

2010. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Solution Antisudorica nem egészséges!!!! Fogjátok már fel!

Én is nagyon nagyon izzadok még 20fokban is és hát nem tudok mást tenni, sajnos ilyen vagyok, de a páromat nem zavarja megérti most ez ellen nem lehet mit tenni én is majdnem kipróbáltam a Solution Antisudorica-t csak utána olvastam hogy mit tartalmaz és hogy az hogyan hat a szervezetre stb- stb. és inkább izzadok télen (sajnos) nyáron de én ilyen vacakot nem kenek magara! Én is naponta többször zuhanyzok meg mindig van nálam nedves törlőkendő és kiszaladok a mosdóba és át törölgetem magamat, és csak pamut felsőket hordok, ez van a tesóm is és anyukám is nagyon izzadós nincs mit tenni, ez egy természetes folyamat. A másik persze hogy lehet hogy valami egészségügyi probléma áll háttérben tehát én először a te helyedben a házi orvosomat keresném fel ha minden rendben akkor el kell fogadni. A másik meg az hogy ha valaki szeret akkor nem fogja zavarni! Sőt ilyen melegben pedig mindenki izzad!


22/L

2010. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!