Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lottóland- Fizet vagy sem?...

Lottóland- Fizet vagy sem? Volt már olyan játékos, aki többet nyert, pl.20-30 ezret ( vagy még többet) és nem kapta meg? Köszönöm előre is a válaszokat. István

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy fizet. Egy ismerősömnek még mindig lógnak 20 ezerrel. Itt is többen írták hogy nem kapták meg a nyereményüket. Tolvaj banda...
2017. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dani19941019 válasza:
60%
Üdv tesóm meg én is szoktunk rajta játszani többnyire félkarú tesóm nyert vele többször is nyereménye 43 ezer forint volt és kivet ki is fizették 2 munka napba telik és fizetnek többször is nyeret 20 ezreket ilyen 2 3 ezer forintokból én is nyertem egyszer 20 pár ezret nekem nem akarták kifizetni mert nem volt megerősítve a fiókom telefon száma de megérősítetem nem küldtek róla semmit hogy ezért nem fizetik ki tesóm mondta és kifizetek 2 munka nap alat
2018. febr. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem sem fizetnek. Kérik a szem. igazolvány vagy útlevél feltöltését, utána meg azt mondják, hogy nem megfelelő, nem tudnak ez alapján azonosítani.
2018. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!