Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiszáradt a szilfám, másnévem...

K_Nicky kérdése:

Kiszáradt a szilfám, másnévem ulmusom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, napi szinten locsolom (merítéses technikával) de semmi, az új és a régi levelek egyaránt elszáradnak és lehullanak! Már szinte teljesen kopasz a fa de még van pár új hajtás ami még egész jól van! Mit tegyek, hogy ne száradjon ki a fám?


UI.: az értelmes és hasznos válszokat nagyon szépen köszönöm előre is!



2017. jún. 8. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi biztosat nem tudok, de nálunk egy kis fűzfának voltak/vannak hasonló tünetei (hiába a sok locsolás, elszárad, de egy-két új hajtás még megjelenik). A kertésznek (akinél anno vettük) vittünk belőle egy ágat, és ő azt állapította meg, hogy valami gomba-fertőzés okozza. Adott rá tápszert, meg vissza kellet metszeni, majd meglátjuk, mi lesz vele, most szegényke olyan, mint ócska seprű a földbe szúrva.

Én egyáltalán nem vagyok szakértő, csak azért mondtam el, mert nem biztos, hogy a vízhiány a baja.

2017. jún. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!