Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes videózni? Mit...

Hogyan érdemes videózni? Mit szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
Én is bele kezdtem a videózásba próbáltam az elején olyan lenni, mint a többi videós, de rájöttem, hogy egy "másolat" nem olyan, mint az "eredeti" ezért magamat adtam csak nem tudom mi lehet gond. Próbálok minnél jobb tartalmakat gyártani és a minőség sem rossz.

2017. jún. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami újat és egyedit kell kitalálni, meg mellé legyen egy jó karaktered személyiséged, ha az nincs meg akkor felesleges elkezdeni.
2017. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a csatornát? :) Nyilván nem kell,ha nem akarod,de úgy sokkal egyszerűbb lenne megállapítani,hogy milyenek a videóid.
2017. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig csak úgy érdemes, hogy magadat adod. Akkor is, ha kevesen néznek.

Ha úgy állsz hozzá, hogy érdemes, akkor miért nem inkább színésznek mész? Már így is a fél youtube azért szar, mert tele van nézettségre hajtó videósokkal és semmitmondó tartalmaikkal. Ha meg pénz kell semmi munkával, akkor arra vannak más, jobb lehetőségek is.

A nézettség hiánya sokszor csak azért van, mert még nem találtak rád sokan. Jelen kell lenni minden közösségi oldalon. Majd felkapnak, ha valamiben különleges vagy, ha nem, akkor is lesz valamennyi néződ.

2017. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló semmi munkával mégis milyen más pénzkeresési lehetőség? mondanál példát?
2017. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!