Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet vitorlá...

Hány éves kortól lehet vitorlás illetve motoros hajót vezetni Balatonon?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól milyen feltételek melett lehet vitorlázást és motoros hajó képzést venni?(Az igaz hogy a kettőt együtt kell elvégezni?)

2017. jún. 8. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A magyar rendszerben nem tudom, de ne is magyar jogsit csinálj. A Horvátországban elérhető ICC jogosítványt ajánlom, amely Mo összes belvízére érvényes. Ott 16 a korhatár, 1 nap alatt megvan(ha, még nem hajóztál érdemes egy manővertréningre elmenni vagy kettőre).A jogsi egyaránt érvényes motoros ill. vitrolás hajóra, 30 tonnáig és 20m-ig.(Magyar viszonylatban bőven elég). Olcsóbb is a dolog vagy legalábbis ugyan annyi és nem kell szenvedni a magyar hatósággal.
2017. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel a jogosítvánnyal tengeren is lehet hajózni?
2017. jún. 10. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A parttól 6 tengeri mérföldig. Én mikor csináltam megkaptam mellé a tengeri B-s jogsit is, ami 12 tmérföldig jó.(nem kellett érte plusz fizetni)
2017. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!