Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 21 éves Autista gyermeknek...

21 éves Autista gyermeknek van valahol bent lakásos kollégium?

Figyelt kérdés

Ma jelentette be az iskola hogy tovább nem tudnak vele foglalkozni.Ez nagyon sokat jelentett neki! Nem lehet neki csak úgy be adni hogy élete végéig otthon lesz mostantól.

Segítsen aki tud' nagyon fontos lenne!! Köszönöm



2017. jún. 8. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Próbáld felvenni a kapcsolatot a Budapesti Burattino iskolával. Magyarország egyik legfantasztikusabb iskolája, rendkívül családközpontú iskola, a tanárok tegezik a diákokat és a diákok tegezik a tanárokat, Magyarországnak példát kellene vennie arról az iskoláról.


Sajnos a fiad nem hiszem, hogy járhat már oda. Ezt most úgy mondom neked, hogy csak akkor járhatna oda, ha nincs érettségie. A suli csak érettségit ad, szakmát, mást nem. Van kollégiuma, de nem is ez a lényeg...


Ők kompetensebbek ebben az ügyben, jár oda néhány autista, ők biztosan eltudnak látni téged kellő információval, hogy esetleg egy Autista fiút hol lehetne elhelyezni koleszban.


Tudom, nem sok segítség, de ha felveszed a kapcsolatot velük, szívesen segítenek, nagyon kedves emberek dolgoznak ott :)

2017. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, még reggel van, valamiért rögtön fiúra asszociáltam (talán mert eddig csak fiú autistákkal találkoztam), ne haragudj!!
2017. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Sikerült valamit intéznie?

Mennyire sulyos a gyermeke állapota?

2019. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!