Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez?! Kezdek megijedni!...

Mi ez?! Kezdek megijedni! (Internetes kérdés)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategóriában van a kérdés, de mindegy. Az van, hogy ,,valaki" állandó jelleggel átállítja az alkalmazásaimat... Tudom, hülyén hangzik, de kezdek megijedni. Múltkor a Skype-on bejelölt egy David Thompson nevű személy, sőt, fel is hívott, de letettem. Nagyon megijedtem, főleg, hogy még EZELŐTT IS történt ilyen. Egy zambiai gyerek, csillámpónis profillal, arctalanul jelölt meg. Fogalmam nincs, hogy mégis honnan találnak meg ezek az idegenek, és félek. Látták a telószámom, az e-mailcímem, a nevemet is. Nem is volt gond azóta, mert gépről laptopra váltottam már jó régóta (kb. 1 éve), de lehet, hogy már megint ,,zaklat" valaki engem. Trollokat nem kérek, annál inkább normális válaszokat!


12/L



2017. jún. 9. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mit jelent az, hogy átállítja?

És miért írtad idézőjelek közé a zaklatást?

Nem, nem vagyok troll, mielőtt írnád, csak ez is fontos lenne a kérdésedhez.

2017. jún. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb bárkit meg lehet találni. Annyiban megnyugodhatsz, hogy nem direkt téged kerestek, viszont abban biztos lehetsz, hogy át akarnak verni, szóval ilyen emberekkel semmiképp se beszélj, inkább tiltsd le őket minél hamarabb.
2017. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Letiltod és kész, mit kell ezen rettegni. Egyébként is túl kicsi vagy még ezekhez. Pont azért mert felsz. Tanuld meg kezelni ezeket a dolgokat ésszel. 12 éves vagy nem 10
2017. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A programokat be lehet állítani, hogy csak ismerős hívhat, üzenhet, stb. Ijedezés helyett inkább ezeket nézd meg.
2017. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!