Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az internetes társkeresésről?

Figyelt kérdés
Lehet ezt romantikusan felfogni, vagy ésszerűbb, ha az ember a közvetlen környezetében keres, azok között, akikkel találkozott már? Nekem egy kicsit "betegesen" hangzik ez a neten kezdeményezett párkapcsolat, meg egyébként is, az ilyen kereső oldalak nincsenek tele "szatírokkal"?

2017. ápr. 25. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Poénból szoktam nézegetni netes hirdetéseket, de nekem az jött le, hogy ilyen formában csak a legszerencsétlenebb legalja emberek próbálkoznak ismerkedni.
2017. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es meg a legalja nok sem irnak vissza nekedm
2017. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az összes társkereső egy rakás sz.r. Én még nem találtam ott senkit aki komolyan akart volna ismerkedni.
2017. ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehuzas az egész a tapasztalatom ez sajnos, voltam és vagyok is rajta, de semmit sem ér. Szerencse kérdése az egész. :)
2017. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 éve, amikor kezdett mindenki számra elérhetővé válni a net, kipróbáltam azt is. Lehet ott boldogulni, csak mindig valami meghökkentővel kell indítani.
2017. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!