Rossz fiú anime?

Figyelt kérdés
Van olyan anime, amiben a főszereplő (lehetőleg fiú) a rosszak oldalán áll, vagy esetleg bunkóbb másokkal? Az is jó, ha szimplán flegma, szeretem az amolyan "badass" karaktereket. Jó lenne, ha elég jól nézne ki (magas, vékony szem, nem az a kisfiú). Lehetne romantikus is, de nem baj, ha nem az, a lényeg, hogy izgalmas legyen. A Tokyo Ghoult például láttam, és Kanekit imádtam a 2. évadban. Ha a srác valamiféle démonféle az sem baj. Az olyan harcos animék is jók, amelyben a lány összejön a gonosszal, ellenfelével (ha van ilyen), mert ilyet már régóta keresek. Az utóbbiban fontos lenne, hogy harcos és romantikus is legyen, mivel azt hiszem már az összes "rossz fiú, jó kislány" romantikus animét láttam amely csak szimplán iskolai szerelmekről szól.

2017. jún. 10. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke

Berserk

2017. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm. A Kaleido Starban ott van Leon oswald, ő meglehetősen badass, és egyben sexy. Látszólag, egy tapló. A Speed Grapherben meg ott van Choji Suitengu. Gyilkol és bagózik, majd gyilkol, és ismét bagózik. Ez nyilván itt is a felszín.


Egyik karakter sem jön össze a főhős ártatlan kislánnyal am.


Nagyon hasonlóan néznek ki, magasak, izmosak, vékony szürkés szem és hosszú haj.

2017. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AnimeFAngirl25 ***** válasza:
Hagure no yuusha estetica
2017. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ao no Exorcist

Sousei no Onmyouji

code:breaker (ez nem biztos)

a kövi hármat csak megemlítem, mert mindegyik izgalmas szerintem. (de nem olyan amilyet te szeretnél)

Akame ga Kill

Darker than Black

Code Geass

2017. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Pont a Code Breaker - re írtad, hogy "nem biztos" , pedig az pont olyan, mint amit keresek. Igaz már láttam, de egyik kedvencem. :)
2017. jún. 13. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!