Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mien hanrendszer ajánlotok...

Hungarien13 kérdése:

Mien hanrendszer ajánlotok házibulikra?

Figyelt kérdés
100000ft lenne az összeg.50-60-m²-re kéne házibulikra Használtan is jók a termékek csak szoljanak nagyot
2017. jún. 10. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked elég rossz a füled, nem kellene tovább rongálni, szóval a Sokol rádió szerintem elég lenne.
2017. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivan?
2017. jún. 13. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Abból ítélve, amit írtál. Elharapod a szavakat, alig van normális szó, amit leírtál. Beszélni se tudsz, és a füled is alig működhet.


Vagy csak írni nem tudsz, de így jobban hangzik :-)

2017. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem úgy írok hogy az neked megfeleljen attól meg jó a fülem és beszélni is tudok. Én csak egy normális választ várok. :D
2017. jún. 14. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebben a normális íráson kívül sokat segítene az is, ha a megfelelő kategóriába tennéd a kérdésed.

Mindjárt úgy nézne ki, mintha egy komoly kérdés lenne, amire rászánta azt a kis időt és munkát a kérdező.

2017. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy megfelelő kategóriba? Szerintem ez egy teljesen normális kérdés, hogy milyen hangrendszert ajánlotok házibulikra. De inkább válaszolhatnál is a kérdésemre többet segítenél vele, mitnhogy vitatkozunk a semmin.
2017. jún. 14. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:

"megfelelő kategóriba?"

Kategóri? Nem rossz.

Pl. zene, elektronika, kütyük.


"Szerintem ez egy teljesen normális kérdés"

Hát, ha valaki visszafejti a helyesírásod...


De az egyebeket nem fogja szakember olvasni, csak ha idetéved.

Amatőr válaszokat szeretnél kapni?

2017. jún. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kértem itt segítséget, mert gondoltam vannak segítő kész emberek is akik egy kicsit értenek ehez, mert én egyáltalán nem értek ezekhez. Nem kell ehez szakember ha egy kicsit valaki ért hozzá és egy normális választ tud írni nekem már azis megfelel.
2017. jún. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!