Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 évesen nagyon szőrös a...

12 évesen nagyon szőrös a lába mit csináljak? Lány vagyok többi lent

Figyelt kérdés
12 Évesen nagyon szőrös a lábam! Anyukám nem engedi hogy bármit is csináljak vele :C könyörögtem neki de csak kiszőkítette. így is nagyon látszik főleg a fényben. El vagyok keseredve nagyon zavar hogy szőrös! és itt a nyár rövid nadrágot nem akarok venni de rám kényszeríti! és a suliba mindenki rajtam nevet. Mit mondjak neki hogy meg győzzem?
2017. jún. 10. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a beszéd nem segít, veszel titokban egy borotvát/szőrtelenítő krémet/gyantát, vagy lenyúlsz egy borotvát anyukádtól/apukádtól és szépen leszőrteleníted a lábad, akkor már nem fogják tudni visszaragasztani a szőrt.
2017. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, én is ennyi vagyok.
2017. jún. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is titokban ha a szüleid nem engedik válj meg a szőrtől,borotvával vigyázz!!!Bár ne haragudj nem értem miért nem engedik levágni.Ha kiszőkíteni kiszőkítették annyi erővel vehettek volna egy depiláló gépet vagy hogy nevezik és nem kell majd borotvára,gyantára költeni.
2017. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!