Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy webes játékot keresek. Mi...

Kaspiiiz kérdése:

Egy webes játékot keresek. Mi a neve?

Figyelt kérdés
Van egy olyan webes játék ami 2D-s, zombis, és ha jól emlékszem pixeles. Zombik jönnek jobbról meg balról. Az első pálya egy bár. Van két csapattársad, egy fiú és egy lány. Azt hiszem körök vannak és minden kör végén vehetsz új fegyvert (ha van rá pénzed) és mindkét oldalt van kis fal amit meg kell javítani ha a zombik széttörik. Az a játék lényege hogy: 1. ne haljál meg, 2. a zombik ne törjék szét a tetőn lévő valamilyen kockát. a játékot sehol nem találom de azt tudom hogy egy külön játék oldalon volt és a játék oldalnak az is volt a háttere. Az oldal logójában de lehet az oldalon is volt neon zöld és neon rózsaszín. Remélem valaki tud segíteni, mert ezt kb. 4 éve játszottam és nagyon jó volt. :)

2017. jún. 11. 10:38
 1/2 anonim válasza:
Nem Zombotron?
2017. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, tudom elég régen írtam ezt. Sajnos még mindig nem találtam meg :/. De azért köszi a válaszod, de nem Zombotron, az nem pixeles (amúgy jó játék)!
2018. nov. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!