Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiúról...

Mit jelent, ha egy fiúról álmodok?

Figyelt kérdés
Néhányszor álmodtam egy fiúról aki tetszik és néha sokáig nem tudok aludni (2 órakor feküdtem le tegnap este), talán azt jelenti, hogy rám gondol mikor nem tudok elaludni???

2017. jún. 12. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, csupán azért álmodsz vele, mert napközben minden bizonnyal gyakran gondolsz rá.

És nem is azért tudsz nehezen elaludni, mert rád gondol. Még ha pontosan abban az időben is jutnál eszébe, mikor nem tudsz aludni, akkor sem lenne a kettő közt összefüggés (A romantikus regényekben lehet így van, de a valós univerzum másként működik).


Amúgy meg beszélgess vele és akkor esetleg megtudod, hogy ő is hasonlóan érez-e irántad.

2017. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nehéz vele beszélgetni talán........nem merek. Annyit beszélek vele, hogy folyton piszkál és én azt mondom neki, hogyon békén. Nem akkarom, hogy megtudja, hogy tetszik nekem. Amúgy is, ha rájönne valahogyan azonnal kifog nevetni éa közröhely tárgya leszek. Mert egy ilyen lány, mint én..........(nem is tudom leírni).
2017. jún. 12. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy azért piszkál, mert tetszel neki.


Miért, amúgy milyen lány vagy, amit szégyellned kéne?

Gyűjts egy kis önbizalmat.

2017. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!