Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmaimban mindig fekete...

Az álmaimban mindig fekete hajú fiúról (néha egy fekete hajú lányról is) álmodok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Legtöbbször az álmaimban egy fekete félhosszú hajú fiú jelenik meg. Volt olyan álom, amiben meg akart ölni, valamelyikben csupán csak el akart kapni - azonban még se tette, pedig megvolt a lehetősége és látott is, ahol elbújtam. Valamelyikben csókot kaptam tőle (nem láttam őt, de éreztem, hogy ő az). Volt olyan is, amelyikben el akart menni örökre, vagy nagyon messze tőlem.


Nincs fekete hajú ismerősöm, nem szoktam olyan képeket sem nézni, amin az illetőnek fekete lenne a haja.


Igazából nekem nem probléma, csak kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre. Hülyeségeket nem szeretnék, a normális válaszokat előre is köszönöm.


Ti nektek is van valami, ami az álmaitokban többször is megjelen? Akár egy személy, jellem, tárgy vagy ilyesmi.



2016. szept. 3. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit jelenthet.Az én álmaimban egy fekete kutya van és ma este elkapott
2016. szept. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én sem tudom mitől lehet az én állmaimban ha valaki meg fog halni (családja/barát) mindig egy biciklin vagy kocsiban ülök és egy dinnyeföld mellett megyek el és minden dinnyébe egy fa kereszt van szúrva kivéve a középső dinnyébe mert abban fém kereszt és rá van írva valami de nem tudom elolvasni soha ez míg háromszor történt meg
2016. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1# és 2# Érdekes. o.o
2016. szept. 4. 17:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most kicsit meghűlt bennem a vér, ahogy ezt elolvastam.Nekem volt egy időszakom, mikor egy fekete félhosszú hajú fiú látogatott álmaimban, amik nagyon szokatlan álmok voltak.Különös dolgokat mondott, mutatott nekem, aztán mindíg tett valamit, amivel törölni akarta az emlékezetemből ami történt és sajnos nagyrészt sikerült is neki.eleinte nem volt ellenséges, egyszer éber állapotban is láttam, vagyis hasonlított testen kívüli élményhez, de mégis más volt."Szellem alakban" láttam, de fizikailag érzékelhető volt.Akkor vált ellenségessé, miután elküldtem.Aztán jött egy szünet, nem álmodtam vele.Később azonban újra feltűnt egy hasonló fiú álmomban, nagyon ismerősnek tűnik, de sehogy sem tudom honnan, nem a jelenlegi életemből az biztos.Mindíg ugyan úgy néz ki, ugyan az az öltözék, de ebben az a különös, hogy mindíg úgy fordult, úgy mozgott, hogy szemtől szembe nem láthattam, nem tudtam megfigyelni.Ha mégis, akkor utána elfelejtettem az arcát, pedig máskor mindig hajszál pontosan megtudom jegyezni amit álmaimban látok.Ez is feket félhosszú hajú és úgy tűnik, alkatra is stimmel, de nem merném állítani, hogy egy és ugyanaz.A kisugárzása, egyénisége..olyan, hogy az álom után napközben is úgy érzem, mintha a közelemben lenne, érzem a jelenlétét.Az is különös, hogy annyira ismerősnek érzem és nem értem miért.Mintha valami emléket próbálna felhozni bennem, csak valahogy nem tudom tisztán látni magam előtt.Amúgy egy nagyon szép külsejű, de rendkívül különös személy.
2016. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Nekem van egy lány barátom és miőta elkezdett jobban érdekelni, azóta a legtöbb álmomban benne van, és mindben máshogy viszonyulunk egymáshoz és máshogy viselkedik. Ez is fura :)
2016. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5# Köszi, hogy elmesélted, nagyon érdekes meg különös. o.o

6# Neked is köszi. Engem nagyon tudnak érdekelni, ki miket szokott álmodni. Én imádok álmodni, még akkor is, ha valami rossz dolog történik benne. Ezért is vezetek álomnaplót, hogy ne felejtsem el.

2016. szept. 4. 23:39
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
hát vmi tanitómester lehet aki telepatikusan szorakozik veletek.. én is tanitgatok néha, de nekem nem fekete a hajam xd
2016. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is írok álomnaplót, már nyolc vastag füzetet írtam tele az álmaimmal.A te fekete hajú fiúd amúgy hogy néz ki egész pontosan, leírnád?
2016. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8# Nem mindig látom a ruháját, valamikor csak homályosan. De legtöbbször fekete gatyát hord meg fekete felsőt, de láttam már fehér ingben is egyszer. Az arcát sajnos nem tudom megmondani, mert azt sose látom élesen, (vagy csak ébredésnél megfakul az az emlék), de biztos vagyok benne, hogy sötét szemei vannak.
2016. szept. 5. 22:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Akit én szoktam látni álmomban, az is sötét öltözékben szokott lenni.De van abban az öltözékben valami régimódi...Bár időben sem nagyon tudom hová tenni, öltözet alapján sem.Ennek a haja fekete,sima, félhosszú.Az arca nagyon szép, tökéletes vonalú, orr, száj, minden..De ennek kék szeme van.
2016. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!