Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiköltözni...

Hogyan tudnék kiköltözni Amerikába?

Figyelt kérdés
Németországban élek és majd tolmács szeretnék lenni. Milyen esélyeim lesznek így, hogy tolmács leszek?
2017. jún. 12. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, feltűnt-e, hogy Amerika egy kontinens.

Ezen a főbb beszélt nyelvek az angol, francia, spanyol, portugál. Ezek közül melyik megy jól?

Szűkítsünk USA-ra. Akcentus nélkül beszéled a nyelvet? Tudom, sokszínű ország, s nem mindenki az irodalmi angol mestere.

De azért te mégis másképpen fogsz angolul működni, legalábbis elég sokáig.

Olyan meg biztosan van helyben, aki csak az egyik nyelvet töri, nem mindkettőt.

2017. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még Reálislkolába (szaközép féle) járom. Angolból 1-es vagyok(az egyenlő a magyarországi 5-sel. ) A tanárom azt mondja, hogy ahoz képest,hogy még diák vagyok az akcentusom nagyon jó. Jövőre kezdem a franciát tanulni. Angolból és franciából majd C2-es nyelvvizsgát szeretnék. Spanyolt majd csak a gimnáziumban tudom felvenni, mint a harmadik nyelv. Abból is C2-es nyelvvizsgát szeretnék.
2017. jún. 12. 13:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibáért.
2017. jún. 12. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!