Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom megosztani facebook...

Hogy tudom megosztani facebookon azt hogy ha a parommal mar 10 eve egyutt vagyunk?

Figyelt kérdés
Mert eletesemenybe megneztem ott egyaltalan nem irja ki hogy kapcsolatban vagyunk.. Annyit ir csak ki hogy kapcsolatban vagyunk mar 2008ota es ennyi de ezt is csak az adatlapomon... de en megszeretem osztani ezt a szep szamot valaki tudna segiteni ? :-)

2017. jún. 14. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Az élet nagy problémái...
2017. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A sima poszt miért nem jó? Lőtök egy közös fotót, felteszed, s hozzá írod, amit szeretnél.
2017. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Különben is még csak 2017 van. Ez kilenc év. Ki tudja, mit hoz a jövő... Lehet, hogy jövőre már nem is lesz rá szükség.
2017. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még 2008. január 1-e óta sem telt el 10 év… Ettől korábbi 2008. évi nap nincs.


Ez nem csak rátok tartozik?


Csak a kérdésed olvasva számoltam ki, hogy 42. éve élünk együtt a férjemmel.

Nem számolgatjuk, mert nagyon sok pillanatból áll, és minden eltelt pillanatában szerettük, tiszteltük egymást. És ezt elegendő nekünk tudni.

Ha számolnám is az időt, nem azt állapítanám meg, hogy már ennyi ideje, hanem azt, hogy még csak ennyi ideje. Mert szeretnék még sokáig így élni. A jóból, sosem elég.


Nem is tudom, akárcsak szüleink (nem hogy akik előttük éltek), hogyan lehettek boldogok, mikor még internet se volt, nem tudták azon közzétenni a már (majdnem) 10 évet?


Tiszta szívemből szánlak, hogy nem a bensőséges, óvandó, időtlen szeretet fontos a számodra, hanem elégedetlenkedsz annak nyilvánossága mértékével.

Rajtad már csak azok tesznek túl, akik itt kérnek ötletet 2 hetes(!) ismeretségük évfordulós(?!) ajándékára.

2017. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Előre közlöm,-nem rosszból mondom:,de a facebookon senkit nem érdekel hogy te 10 éve együtt vagy a pároddal.
2017. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Milyen sok rosszindulatú ember... Miért fáj az nektek, hogy meg szeretné osztani ezt a szép számot? Attól, hogy te 42 éve vagy házas, és nem osztod meg? Nem is egy generáció vagytok, mindenkinek más fontos. Én is megosztanam, nem értek azzal egyet, hogy senkit nem érdekel. Nekem csak tényleges ismerősök vannak a Facebookon, és biztosan van olyan köztük, aki velem örül, mint ahogy én is örülök más boldogságànak.


Az eletesemenyeknel néztem, ott én sem látok ilyen opciót. Amikor beírtátok, hogy kapcsolatban vagytok, ott ki lehet választani a pontos dátumot. És elvileg az évfordulóján a facebook értesítést küld.

2017. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az előző vagyok, mert nem tudok tovább lépni ezen a tiszta szívből szánlak kifejezésen. A kérdező helyébe én úgy kiosztanàlak, hogy ihajj. Miért kell szánni valakit, mert boldog és ezt meg szeretné osztani az ismerőseivel? Drága Idős Ember! Akkor azokat is szánod, akiknek volt esküvője, lakodalma, mert nyilvánosan örült a boldogságának? Nevetséges.
2017. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az lett volna nevetséges, ha fészbúkon tartja az esküvőt. Vagy a nászéjszakát.


Bameg, küldjön ki MEGHÍVÓT fészbúkon a BARÁTAINAK és tartsanak egy bulit. Az rendben van. De fészbúkon kikiáltani... Nevetséges. Persze értem én, az nem jár semmivel, két kattintás, fél perc és el van intézve. Ha tényleg érdekelné a dolog, ha tényleg meg akarná osztani ezt az eseményt és a felette érzett örömöt a barátaival, akkor nem így intézné el. Olyan ez, mint SMS-ben szakítani. Szánalmas.

2017. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És arra nem gondoltál, hogy mondjuk nincs több tízezer forintja, hogy szervezzen egy eseményt? Nem is értem, mit kell ilyeneken fennakadni. Nem azt kérdezte, hogy a 2 hónapos kapcsolatát hogy ünnepelje meg vagy, hogy hány szelfit küldjön a szülőszobàról. Van akinek tényleg nincs helye meg értelme a Facebookon, de szerintem ez nem az a kategória.
2017. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*van aminek
2017. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!