Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nagyvárad téri SOTE épület...

A nagyvárad téri SOTE épület tetejére fel lehet menni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyakran találkozni itt olyan kérdésekkel, hogy fel lehet-e menni, be lehet-e menni.

Főként elhagyott helyekkel kapcsolatban. Attól, hogy valami nem üzemel, romos, még nem szabad pálya.

Ez meg egy működő gyógyító intézmény.

Nincs tetőterasz. Akkor lehetne, ha lenne olyan lift és lépcsőház, amelyik teljesen független a kórháztól, a tetőn garantálható az emberek biztonsága, s ennek karbantartására, felügyelésére is van képesség.

Azaz szándék és pénz.

2017. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Nem vandálkodni akarok,csak ilyen szögből még nem láttam a várost, mert azért mondjuk a budai várból egészen más,mint a város közepén egy magas épületről :)
2017. jún. 14. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A tetejére szerintem nem, de egész magasra feljuthatsz, ha pl. vizsgázni mész. :D
2017. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!