Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zetor crysztál (160,161,162-es...

Kelist kérdése:

Zetor crysztál (160,161,162-es) vélemény? Esetleg mtz 952,892,1025?

Figyelt kérdés
38 hektár műveléséhez keresek 2 millió körüli megbízható gépet és ezrkre gondoltam. Véleményeket várnék.
2017. jún. 14. 18:00
 1/1 Vitkó Martin válasza:

A zetor (amiket felsoroltál) 2 millióért reális áron 2-3 millióért ki lehet jó állapotút fogni viszonylag jó gépek

törődést igényel és akkor nem lesz gond vele.

A crystal-ok nagyobb erőgépek a 160-as széria végig turbós, talajművelésre való (szántás ,kombinátorozás ,vetés pótkocsizás)

Na már most ilyen pénzért mtz-ből csak szutykot veszel amivel csak a baj lesz (alapból szar mert csak a méreg van vele) turbósak ezek is ezekkel kisebb méretben lehet talajművelést végezni de kaszálni sodorni jobbak mert fürgébbek de mint mondtam ultra rosszak és megbízhatatlanok arról nem beszélve hogy egészségügyi okokból sem tanácsos mtz-t venni xd

egyszóval a saját véleményem az hogy a crystal 1000x jobb mint a belarus (dolgoztam mint 2 fajta géppel).

2017. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!