Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem kapok a rebusztol fizetest...

Nem kapok a rebusztol fizetest, dm-nel dolgozok. A csajszi akinel vagyok diak mindenfele kigogasokat mond hogy most epp miert nem utaltak. Jartatok mar igy?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy penzehes,de szerintem o se,sot senki se orulne ha nem kapna meg a fizeteset idobe.Nagyon merges vagyok,foleg hogy nagyon sok elintezni valom lenne..

2017. jún. 14. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Van írott szerződés, amiben le van írva, hogy mikor kell fizetést kapnod?
2017. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rébusznál 15-én van fizetés. Nem?
2017. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen van,10-13 kozott
2017. jún. 16. 05:42
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ezt elbuktuk, én is ott vagyok szerződéssel, és nekem sem érkezett meg a pénz, de még telefonon sem tudom elérni őket. A Rébusz tulajdonosát előzetesbe helyezték adócsalás miatt, úgyhogy passz.

Sok esélyt nem látok rá, pedig májusban elég sokat kerestem volna.

A többiek hol vannak, mert gondolom senkinek sem fizettek májusra bért.

2017. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Rébusznak nem az első esete sajnos, a McDonald's munkavállalókat nem fizetge ki egyszer, az lett a vége, hogy a McDonald's közvetlenül elutalta a diákoknak a fizettségüket.


Nem hiába a Rébusz, az MSZP öröksége.

2017. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lala Barnus válasza:
Én is ott dolgozom velem is ez a téma. 13-án lenne a fizu osztás vagy előtte is illő lenne küldeniük a kest, de mindig rá egy nappal küldik panaszkodva, hogy sokaknak kellett utalniuk. Most telt be nekem a pohár és talán még hétfőn se kapunk semmit. 15-én ez a választ kaptam (linkben a kép): [link]
2017. jún. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lala Barnus válasza:
Ezt érdemes elolvasni: [link]
2017. jún. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!