Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írással kapcsolatban, valaki?...

Írással kapcsolatban, valaki? (lent)

Figyelt kérdés

Hello!

Írok egy történetet, egész jól haladok, viszont kellene valami alapsztori. Igen, tudom, jókor jut eszembe, viszont akik olvasták, amit eddig kreáltam, azoknak tetszett. Nem szeretném, hogy kárba vesszen a munkám. De amit én kitaláltam, az nem tartaná fenn az érdeklődést. Ha esetleg tudnátok valami alapsztorit ajánlani, vagy csak ihletszerzési lehetőséget, megköszönném. Nézegettem képeket, mindenféle zenét hallgattam, agyaltam - rengeteget, bár úgy látszik, nem eleget. Plusz igen, azt is tudom, hogy mivel nem ismeritek az irományom, elég nehéz lesz bármit is ajánlani. Azért ha sikerül, előre is köszi!

Olyan kommentek, hogy "Fantázia...neked nem adatott?" vagy "Honnan tudjuk? Nem is mondtad, miről szól." és hasonlók kerüljenek el. Igazatok van, de nekem most segítségre, nem fikázásra van szükségem.



2017. jún. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, tényleg kell, hogy milyen fajta történet, vagy egyáltalán mit szeretnél, mert így lehetetlen segíteni :) De az sem árt, ha hanyagolod egy kicsit, nekem mindig úgy random jutott eszembe valami, amikor nagyon akartam, akkor szinte sosem.
2017. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, így írhatok én végtelen sok sztorit a romantikustól, horroron át a krimiig... nem akarod privátban átdobni, amit írtál? Elolvasom, és szívesen írok neked 1-2 ötletet. :)


(vagy csak írd meg privátban, hogy milyen jellegű, hány szereplős, stb...)

2017. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-es

Több, mint egy hónapig hanyagoltam, inkább csak lemondtam róla. Nem sok ötlet jutott eszembe.

#2-es

Rendben, írok privibe.


Ment a zöld kéz, mindkettőtöknek.

A történet kicsit hasonlít a Miraculous-re (jó igazából csak az ötletet adta). Kicsit fantasy, egy nyolcadikos lány a főszereplő.

2017. jún. 17. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekesnek hangzik, reméljük megjön majd az ihlet hozzá :D
2017. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!