Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányszor vihetem vissza a...

Hányszor vihetem vissza a terméket?

Figyelt kérdés

Ajándékboltba vettem egy játékot de az még aznap elromlott.. Másnap vissza vittem, kedvesek voltak és kicserélték és hozzá tették hogy nem én vagyok az első aki vissza viszi..

Viszont amire ki lett cserélve ugyanúgy elromlott.. Másodjára is ki fogják cserélni?


2017. jún. 16. 09:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem masodjara mar az arat kerd vissza :)
2017. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy az árát kérd vissza, vagy cseréld másra inkább. Egyébként ki kéne, hogy cseréljék. Mi a sport kesztyűvel voltunk így, kéthetente kilyukadt, teljesen magától, nem szaggattuk szét, rendeltetésszerűen volt használva, és két hetente kicserélték olyan 3-4 alkalommal. Aztán inkább ejtettük a témát.
2017. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Lehet még megpróbálom egy másik fajtára kicserélni aztán ha az se jó akkor vissza kérem az árát vagy hagyom inkább..:)

2017. jún. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!