Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes nyitni?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést olvastam, de mindenhol más válaszok voltak, én pedig egy kicsit különböző is vagyok.

16 éves vagyok, 10 éves korom óta gyűjtöttem, nem költöttem semmire, így most van ~5,2 millióm.

Még 18 éves koromig szeretnék gyűjteni, ha nem tovább, és majd abból a tőkéből szeretnék egy komplett fejlődő céget nyitni.

És itt jön szóba a kérdésem.

Milyen céget lenne érdemes nyitni? Olvastam, hogy boltot, kocsmát semmiképp, éttermeknek sincs akkora forgalma, mert nincs ezekre pénzük a magyar embereknek.

Gondolkodtam, hogy nyitnék egy kiadót, mert értek a zenéhez, azonban szerintem annak sincsen túl nagy forgalma... illetve a legutóbbi tervem egy fesztivál volt, ami hasonlítana a Szigetre, csak ez kisebb lenne, de szerintem ez k***a drága lenne, mivel a fellépők drágán adnak koncertet, 100 emberenként biztonságiőr, stb.

Szerintetek mit lenne érdemes csinálni?


2017. jún. 16. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mihez értesz?
2017. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Zenéhez legfőképp, azon kívül meg nagyon semmihez. De ezt le is írtam a kérdésben.
2017. jún. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!