Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen szakmát érdemes most...

Pklaci4 kérdése:

Milyen szakmát érdemes most letenni amivel érdemes saját vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk egy magyarországi fizetésből marha nehéz megélni, nah de jövőt teremteni inkább hagyjuk,így arra gondoltam jobb lenne ha én szabályoznám a saját fizetésem melyik az a szakma ami aránylag olcsó letenni és nagy rá a kereslet,gondolkoztam a festő mázolón csak az is inkább külföldön éri meg, szerintetek ?

#szakma #jövőteremtés
2017. jún. 4. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

"jobb lenne ha én szabályoznám a saját fizetésem "


Nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed hogy vállalkozóként majd te fogod szabályozni a fizetésedet.

2017. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

tök8 nem a szakmán múlik.


Lehetsz te bármi, ha kókler leszel akkor nem fogsz belőle megélni.

2017. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazatok van elég undorítóan és félre érthetően fogalmaztam ne haragudjatok, nem szeretnék én milliárdos lenni,egyszerüen különszeretnék menni úgy hogy mellette boldogan éljek és ezt ugye 130-ból nem igazán lehet megtenni,szeretek dolgozni csak azt nem szeretem ahogy kezelik a mostani munkásokat, egy család barát vállalkozást szeretnék indítani aminek van jövője
2017. jún. 4. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Persze, tudod hol vagy te vállalkozó. Valami kis munkanélküli lúzer, aki a szüleivel él, és itt éli ki a frusztrációit, az vagy te. Ha távolról is lett volna közöd valaha vállalkozáshoz, akkor nem irkálnál ide hülyeségeket. :)
2017. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de legyetek szívesek válaszolni a kérdésemre
2017. jún. 4. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 A szövegértés neked sem az erősséged. Hol írja azt a kérdező, hogy bármikor is vállalkozása volt?
2017. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@00:22


A válasz nem a kérdezőnek szólt, hanem hogy trollkodó kis hülye gyereknek, akit már töröltek. semmi baj ;)

2017. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor oké!
2017. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!