Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adategyeztetés folyt és azt...

Adategyeztetés folyt és azt mondták, hogy elégtelen a lakcímem. Ez mit jelent? Belügyminisztérium adatbázisát nézték a lakcím kártyámon írottakkal.

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A BM adatbázisa fényévekkel el van maradva a jelen állapottól. Nekem a januárban kiállított személyimet nem fogadta el.

Személyesen intézkedj. Ott csak hisznek annak, amit látnak.

2017. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy gondoltam, hogy az önkormányzat eleve a BM adatbázisába tölti fel az adatokat, hiszen neki is onnan kell lakcímet lekérnie. Viszont ha kijelentenek engem egy lakcímről - és itt a tulajra gondolok - azt én ugye nem tudom, de az, viszont a BM adatbázisába megjelenik. És ha én bemegyek az önkormányzathoz, hogy hellóka, nézzünk már egy lakcímet, akkor ő is csak akkor szerez tudomást a kijelentés tényéről.
2017. jún. 16. 18:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, hülyeséget írtam, mert az önkormányzat nyilván tudomást szerez róla rögtön, de ő nem fogja a napi lakcím változásokat és egyebeket elküldeni a BM-nek rögzítésre. Tuti, hogy az ő adatbázisukba rögzítenek. Na mindegy, köszi....
2017. jún. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!