Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aggodnom kellene? Ezzel el...

Aggodnom kellene? Ezzel el van rendezve? Nem lessz utalog meglepetes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy bolti lopasba keveredtem, az ertrke nem volt nagy kb 3e ft. Ilyen bijou volt. A boltban az or rajta kapott es visszavette. Azt mondta hogy vagy fizetek helyben vagy kihivja a rendorseget.

A fizetes mellet dontottem tehat fizettem helyben. Lefotozott es lefotozta a szemelyim. Miutan fizettem alairatott velem egy papirt es elengedett.


Amikor kerdeztem hogy akkor rendben vagyunk es es tuti nrm hivja e a rendorseget, azt mondta hogy nem de ne legyen tobb ilyrn es a boltbol is kitiltott.

Ez egy multi ceg vannak boltok vilagszerte. Most akkor ha egy masik orszagba brmegyrk abba a boltba vagy egy masik ugyanilyrn boltba akkor is felismernek?

Kifivjak a rendorseget?


Tenyleg elborult az agyam nem tudom miert tettem, ne iteljetek el fontos lenne

Koszonom elore is

17L



2017. jún. 16. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem olyanra, hogy személyit kérnek a boltokban.

Szerintem másik városban sem fogjá tudni, hogy ki vagy.

De ne lopj ha lehet. Nem jó dolog.

Nincs pénzed?

2017. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De de oszinten nem tudom miert tettem, meg sose csinaltam es nem is tervezem.

A buntetest amit az or kiszabott kifizettem, de akkor is aggodok...

2017. jún. 16. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Hülyeség volt. Megbántad. Többször nem csinálod. Van amikor az ember baromságot csinál. A lényeg, hogy te nem kárt tettél másokban.
2017. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Büntetés? Megkérdezghetem, mit fizettetett ki veled, mit iratott alá veled?


Biztonsági őr nem szab ki büntetést...

2017. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy fizetek kb 40e forintnak megfelelo osszeget a boltnak vagy hivja a rendorseget. Szoval fizettem

A papirt nem tudtam reszeletesen elolvasni de a bolt logoja volt es gondolom hogy befizettem.

Aztan elengedett es kozte hogh nem fivja de ne legyen ilyen tobbet

2017. jún. 17. 10:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Lol. Aláírtál valamit, de nem tudod, mit? Lehet az állt rajta, hogy elismered a lopást és fel fognak jelenteni... :D


Tizenhét évesen ennyire ostoba vagy? Komolyan? Anyád nem tanította meg, hogy idegentől nem fogadunk el cukorkát és nem írunk alá olyan papírt amit nem olvastunk el?


Tizenhét évesen! Bakker, jövőre szavazati jogot kapsz, és ennyire ostoba vagy...?! Nem csodálom, hogy itt tart Magyarisztán. Szánalmas!

2017. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Figyelj fizettem, es a csavo kozolte hogy nr legyen tobb es nem hivta a rendorseget. Csak egy mezei biztonsagi or szerintem jobb dolga is van minthogy kiskoruakat jelentgessen...

remelem

2017. jún. 17. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mezei biztonsági őrnek SEMMILYEN JOGA NINCS büntetést kiróni vagy behajtani. Látta, hogy hülye vagy, ezért lenyúlt negyvenezerre. Ennyi történt. Kaptál valamilyen elismervényt? Nem. Tehetsz ellene feljelentést? Nem, mi alapján? Simán letagadja...
2017. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Itt most nem a buntetesen van a pont hanem hogy mennyi eselye hogy feljelent vagy hasonlok? Azert fizettem

Mert nemakartam rendorsegi ugybe keveredni

2017. jún. 17. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy ember képes egy tizenhét éves gyerektől negyvenezer forintot kicsalni, az szerintem mindenre képes.
2017. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!