Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud idegesítő linkeket?

Ki tud idegesítő linkeket?

Figyelt kérdés

Olyan linkeket szeretném, amire ha rányomsz akkor 100x kell leokézni, hogy ki tudj lépni.


Nem túl érthető, de aki felfogta, és tud ilyet, megköszönöm ha belinkeli!


Köszi, Üdv.:)


2010. máj. 19. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Volt az, mikor 3 b.zi bácsi fürdik, és nem lehet bezárni az ablakot, csak feladatkezelőből (és ez a legtöbb átlagos vindóz felhasználónak nem jut eszébe).


Ha meg kicsit értesz hozzá, vagy ha nem, akkor olvass utána, Javascripttel tudsz magadnak írni ilyet egy pillanat alatt. De pár sör fejében énis megírhatom neked :P

2010. máj. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


tessék a b*zi bácsik.....jó szórakozást xD

2010. máj. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyakori.kerdesek.homo.com
2010. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

xD

Ezzel a b*zi bácsis videóval már én is átvágtam a haverokat, de mondjuk én a gépünkön simán be tudom csukni a videó ablakát :D:D

2010. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz szépen!


melóba kell egy öreg formának aki munka helyett pasziánszozik.:D


Annyira low, hogy átírtuk a nevét flipperre, azt nem tudta nyomni, és kiakadt.XD

2010. máj. 19. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
www.mediaterror.atw.hu
2010. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
***** én csináltam!kérdést is feltettem a humor témakörben,ittvan: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1090392..

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!