Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utánoznak? (idegesítő...

Miért utánoznak? (idegesítő barátnő)

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy társasági ember inkább a barátommal vagyok, nem érdekelnek a többiek.. De eddig akárhány barátnőm volt mindegyik utánozott de a mostani nagyon durván: a hajam melíros volt neki is hirtelen olyan lett, aztán az egészet befestettem neki is olyan lett.. lett piercingem ő is akar ugyanoda.. minden szövegemet ellopja és azzal pasizik.. a stílusomat is csorja .. küldtem neki képet egy figuráról erre azt látom h a kép címéről rákeresett és már töltögetett le magának olyan képeket.. én nézem a family guyt már elég régóta kedvencem Stewie persze h ő is mániákusan elkezdte szeretni.. ha mozgatom a kezem ő is mozgatja az övét.. ha felrakom a lábaim ő is.. NAGYON IDEGESÍTŐ és hiába mondom neki nem tud leállni de már kész idegbeteg vagyok tőle. Csináltattam tetkót a csuklómra ő meg hennát csináltat a csuklójára.. Igazából akik mindkettőnket ismernek engem bírnak jobban meg őt tartják nyominak de zavar h az ő haverjai akik engem nem ismernek azt hiszik h ő ilyen.. de még az anyja is mondja hogyha velem van akkor utána ugyanúgy beszél mint én aztán meg egy idő után visszaáll normálisra.. de már a saját barátját is utánozza.. Anya azt mondja ez inkább legyen számomra dicséret, de engem felb.sz.... Nem akarok már ezen idegeskedni. 17/L
2011. aug. 24. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Borzasztó lehet, szegénykém...


Tanulj meg túllépni ezeken a problémákon, később csak több lesz...

2011. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából már jobb hogy ezt megoszthattam! :) Köszönöm a válaszod!
2011. aug. 24. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
beszélgessetek el és mond meg neki hogy rohadtul idegesít téged ez a dolog és utána kérdezd meg hogy egyáltalán miért utánoz téged.
2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megvárom hogy a suliban első pár nap mit alkot, ha megint kezdi vagy kinyírom vagy elbeszélgetek vele! :)
2011. aug. 24. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is szinte ugyanez van! Lopta a stílusom, a frizurám, már 8 lyuk van a fülemben, hirtelen neki is 3-mal több lett :||| én lekoptattam azt a csajt. Ezt ajánlom neked is :))
2011. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lenne a jó csak amint említettem a barátom miatt nincs kedvem szórakozni járni meg ilyenek és ezt nem minden barátnő viseli el és azért, nekem is kell egy barát, mert ha nem ilyen óvodás akkor normális. :D Jah és az osztálytársam szóval menekülni nincs sok esélyem.
2011. aug. 24. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez jó , de mástrészt nagyon rosz , csak anyyi jó van benne hogy ezek szerint , ugy szeret ahogy vagy , és azért utánoz mert ö is olyan akar lenni mit te , példakép vagy neki. Szerintenm mond meg neki , hogy csak magának csinál roszat , legyen saját izlése ,És ha fontos neki hogy barátok legyetek ne utánozzon, ha meg nem birha abbahagyni utánozzon messziröl.
2011. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 IttAPont válasza:
Vegyél egy parókát ,találkozz vele privibe megnézed menynire tud utánozni;)Úgy csináld hogy rövidebb paróka legyen, h hajat keljen vágatnia,legyél beteg egy hétre, hogy eltudjon menni fodrászhoz,,úgyis meg csinálja hisz most te fogod őt utánozni,probléma megoldva:P
2012. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!