Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől olyan valaki hogy tele...

Mitől olyan valaki hogy tele van energiával, erővel és vidám?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés ilyen embert látok.Van itt ilyen? Hogy csinálja?
2017. jún. 19. 00:22
 1/3 anonim válasza:
Jól csinálja.
2017. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyél/igyál egészségesen, sportolj rendszeresen, szánj időt nagadra, légy nyitott és optimista, zárj ki mindent és mindenkit akiről úgy érzed negatívan hat rád. Bánj úgy másokkal ahogyan szeretnéd hogy veled bánjanak. Vedd körül magad szerető családtagokkal, barátokkal, keresd a kalandot, a kihívást adj értelmet az élezednek, soha ne nézz vissza, felejts el minden hibát ami a múltban történt, élj minden pillanatban úgy mintha az lenne az utolsó. Merj nagyot álmodni és tegyél is érte. És mosolyogj sokat, Őszintén... :) üdv: egy mindig optimista vidám, energikus lány 😘
2017. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kollégám ilyen. Sosem beteg, nem látjuk szomorkodni, állandóan pörög, beszámol, hogy erre-arra járkál munka után. Munkaidőben is rengeteg dolgot bevállal és nem fárad le. Mellette vidám, fütyül, énekel, dobol az asztalon, stb.


Sportol, amennyire tudom. Emellett nagyon odafigyel az egészséges táplálkozásra. Nem stresszel. Szerintem ez a titka. Bár én nem kérdeztem tőle így konkrétan, mert nekem sincs gondom ilyen téren. A nyomába se érhetek, de azért nem arról szólnak a napjaim, hogy semmihez sincs erőm.

2019. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!