Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok tinderhez és badoomhoz...

Tudtok tinderhez és badoomhoz hasonló jó oldalakat?

Figyelt kérdés

Off topic tudom, de a fent említettekhez hasonló oldalakat keresek, ahol eseeetleg lehet találni férfiakat, akiket nem zavarja, ha a lány picit fiatalabb.:DDD


18/L



2017. jún. 19. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
itt:D milyen időset keresel?;)
2017. jún. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján, az előbbi két oldalon nem sok ember van aki komolyan veszi az ismerkedést, sokszor nem írnak vissza. Ha kifejezetten komoly kapcsolatot szeretnél, akkor randivonal(bár ez fizetős). Születésnapokkor adni szoktak 3 nap prémiumot. Bár igazából úgyse neked kell ott kezdeményezned, hanem te csak várod, hogy valaki írjon neked. Én pl jelenleg egy 5 évvel fiatalabb lánnyal ismerkedek ott. De be is tudod ott állítani, hogy milyen korosztályt keresel.
2017. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemtudom konkrétan milyen időset, idősebbet egy néhány évvel:DD
2017. jún. 19. 18:14
 4/5 ZoltanAnglia ***** válasza:
Hmmm..En 52 vagyok.
2017. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miért eddig miért nem jött össze a sok száz lehetőségből?

Én hosszabbtávú minőségi szexre keresek partnert de ha meghallják hogy szexpartner vége mindennek.:D

2017. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!