Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sírnak a színpadon a...

Miért sírnak a színpadon a kpop idolok?

Figyelt kérdés
Láttam egy csomó fan videót és azokban volt. Teljes sztorikat légyszi

2017. jún. 19. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert meghatódnak (persze ha nem játszák meg magukat!!), vagy hirtelen emlékeznek milyen messzire is jutottak, hogy alig pár éve még gyakornokok voltak és várták, hogy debutálhassanak (mert van, hogy hosszú-hosszú éveket kell várni míg debutálnak). És pl. amikor megnyernek egy díjat az fontos legfőképpen, ha az első díjuk, mert abban benne van a munkájuk stb. Nagyábból szerintem ilyenekkor, de még akkor is amikor gondolnak a családjukra, mert elvannak valamilyen szinten választva tőluk.
2017. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul hogy amiatt sírnak, mert valamelyik tag kilép ezért búcsú koncertet adnak neki vagy az egész csapat búcsú koncertjét tartják.

Volt rá példa hogy amiatt sírtak mert meghalt valamelyik rokonuk, és előtört belőle a színpadon is.

De elsősorban azok miatt amit az első is leírt.

2017. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert nem igazán találkoznak a szeretteikkel és volt már többször olyan, hogy egy-egy idol szülei ott voltak a fellépésen valahol a tömegben. Szoktak hozzájuk szólni pár szót, de nyilván ha hónapok óta nem látja valaki akár a szüleit, az megviseli. Tehát gondolom ez is benne van. Meg persze az a sok meló ami az "idolsággal" együtt jár. Hatalmas nyomás lehet rajtuk és nem hiszem, hogy mindig őszinte a mosolyuk amit látunk.
2017. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!