Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K-pop fanok! A koreai idol...

K-pop fanok! A koreai idol fiúk miért fürdenek meg medencéznek pólóba meg pulcsiba?

Figyelt kérdés
Pl.a BTS-ből Jungkook látszik a koncerteken hogy tökre edzett de mégis ezt csinálja

2017. jún. 12. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól teszik. Így csak sokkal bolondabbak lennének a fangirlek, akik rögtön elhagynák őket ha összejönnének mással és antifanok lennének, mert szerintük ők oppa tökéletes felesége.
2017. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Erről nem sok információt találtam, de lehet több oka is.


Először is van benne valami, hogy a rajongók miatt is lehet, mivel pár rajongó túlzásokba eshet és...igen, ne is gondoljunk ezekből mi lenne.

Lehet azért is, mert végülis a tv-ben leadják általában, és akár milliók is láthatják, gyerekek is stb.

Az is elképzelhető, hogy nem mindig vannak a legjobb formában, de hát mi így is szeretjük őket :)


Az meg, hogy a koncerteken/liveokon szédítik a rajongókat így már tényleg értelmetlennek tűnhet.

De nem mindegyik idol visel pólót úszáshoz/medencézéshez :)

2017. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Emma555 válasza:
82%

Náluk ez a szokás.

Ez még régre nyúlik vissza mikor az emberek ha barnák voltak az azt jelentette hogy földműves, és azért dolgozik hogy meg éljen.

Ez azóta így van.

2017. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ott nem divat a barna bőr. Ezért is vesznek fel kalapot, sapkát, kardigánt és ilyes féle ruhákat, hogy le ne égjenek.

Meg a tényleg régre vissza nyúlik ez, mint ahogx az elöző kommentelő is írta.

2017. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel fedett fürdőben is nyakig beöltözve úsztak meg fürödtek, szerintem azért hogy ne a testükért szeressék őket.
2017. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!