Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitene? (Instagram)

Valaki segitene? (Instagram)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy ember aki nem akarom hogy megtaláljon instagramon mert tudja a nevem,és ha le is tiltanám másik felhasználóval tudna engem figyelni.Arra gondoltam ha megváltoztatom a nevem akkor nem talál-e majd rám de ha egy képnek vagy az adatlapomnak a linkjét megnyitja amit nézett, és még a régi nevem szerepel a linkbe de tegyük fel hogy már megváltoztattam akkor ha megnyitja azt a linket akkor nem fog behozni neki semmit?? Köszönöm előre is a segítséget.

2017. jún. 19. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
állítsd privátra a fiókodat és így csak az látja a képeidet akinek megengedted hogy kövessen, szóval nem látja bárki és lecsekkolhatod hogy ki akar követni.
2017. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de bizonyos okaim vannak arra hogy ezt nem tehetem.De ha megváltoztatom a nevem az segíthet?
2017. jún. 19. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

bizonyos okaim vannak hogy nem tehetem...

nem tudna minden jöttment megtalálni a hashtagek által :DDDDDDDDDDD nem lenne csak 1 like a képeden ha privát fiók lenne, értjük

2017. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nos valójában utolsó nagyon rossz fele járkálsz és köze nincs ennek hozzá amit mondasz de azért kösz a semmit :)
2017. jún. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!