Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Instagram fiókom ma este...

Az Instagram fiókom ma este elérhetetlen lett. Miért? Sürgős

Figyelt kérdés
A fiókom elérhetetlen, de a telefonszámom kéri. Nem szoktam megadni a telefonszámom oldalaknak, biztosságból, és most sem szeretném, kivéve ha ez az egyetlen megoldás, hogy hozzáférhessek a fiókomhoz. Ma éppen meglett a 300 követő délután. Lehet hogy ezzel kapcsolatosan lehet gond vagy ilyesmi? Vagy egyszerűen valaki jelentgetett? Válaszokat nagyon várom, esetleg tippeket, vagy hogy megadjam e a számom ha ezen múlik. Kérlek segítsetek, szeretném visszakapni a fiókom.

2017. jún. 13. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod megadni a telefonszámot? Én a Facebooknak is, meg az Insának is megadtam, biztonsági okokból (2 lépcsős azonosítás). Túl kis ember vagy, te ahhoz, hogy érdeklje a Facebook Inc.-et a te telószámod, már bocs :D :D :D
2017. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én megadtam még se történt semmi. 5hónapja nem tudok belépni :/

ha sikerül valami kérlek szólj

2017. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!