Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől fáj/szúr a hátam 4...

Mitől fáj/szúr a hátam 4 napja? Nagyon fáj. A tüdömmel minden rendbeb volt. A szívem is megfelelően müködik.

Figyelt kérdés

4 napja a bal lapóckám alatt nagyon-nagyon szúr egy ponton. (Minden mozdulatnál, nagyobb levegővételnél-kifújásnál) Semmi megeröltettő mozgást nem végeztem amiből erre a tünnetre lehetne következtettni. Gondoltam arra , hogy beszúrt a levegő (mert nagyon hasonló a fájdalom csak ez valamennyivel erősebb) probáltam nyujtani és mozogni de csak roszabb lett. Elmentem csontkovácshoz ( akiben megbizok, nagyon jó szakember) vissza tett 4 eret , de semmi különbség nincs. 2 órája voltam nála , de más esettben már észre vettem a javulást most meg nem. Megfázva egyáltalán nem érzem magam. Lázam nincs. Nagyon fáj nem tudok lehajolni és hátrafordulni is nagyon nehezen. A legzavarobb , hogy a levegővétel is fáj.

Valakinek volt hasonló szituálciója ? Mitől lehet ?



2017. jún. 20. 16:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!