Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek-e olyan Animéket,...

Ismertek-e olyan Animéket, amikhez készült magyar szinkron?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!

2017. jún. 21. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerünk.

AnimeAddicts (ha még nem regisztráltál, akkor tedd meg, jelentkezz be) --> Ismertetők --> Ismertetők listája --> Anime --> oldalt kikeresed a "Téma" részt --> Magyar szinkron

Ha bejelentkeztél, erre kattintva ugyanoda lyukadsz ki, elméletileg kijelentkezve nem működik:

[link]

2017. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van, ott körülnézhetsz, de csak regisztráltaknak meg a kulcsszavas keresés. Jó sok szinkronosat találsz.


Ha kisgyereknek keresel, ott érdemes szemezgetned, ők még nem nagyon szeretik a feliratokat.


De kamaszok és felnőttek számára

nem javaslom animékhez a magyar szinkront, mert többnyire nem sikerül jól.


Ellenben az eredeti japán szinkronok többnyire magas színvonalúak, animékhez.


Bár pl a Death Note kivétel, kiváló magyar szinkron van hozzá, de az 14+-os krimi.

2017. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Fullmethal Alchemist, Death Note, Soul Eater, Naruto (egy darabig),most ennyi jutott eszembe. Amúgy a japán szinkron+felirat tényleg jobb, és az ember legalább megtanul gyorsan olvasni😀😉
2017. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!Feltététlen megnézem őket!
2017. jún. 22. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Death Note

Naruto

Kaleido Star

Blood Plus (azt hiszem)

Nana

Hellsing

2017. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy a japán szinkron+felirat tényleg jobb, és az ember legalább megtanul gyorsan olvasni"


SŐT! Én egyfelől a (felnőtt) animék miatt kezdtem el (csupán hobbi szinten, de) japánul tanul(gat)ni! Egy magyar ajkú ráadásul jól tudja követni a japán beszédet (ha már hetek óta szokja, rendszeres anime nézéssel).

2017. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
InuYashához is van.
2017. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bleach,De szerintem a szikronok szarok.pfff

csak a bleachnek van rendes szinkronja de csak a 170 részig asszem,Na meg az Inazuma eleven,amugy érdemes feliratosan nézni szerintem jobb :D

2017. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!