Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok becenevet arra akit...

Tudtok becenevet arra akit utálok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki le nyomorékozott meg azt mondta h gáz vagyok meg h ő szebb meg jobb a stillje miközben tömeg k@rva stílusa van meg a 100kg sminkre mondja h szebb alapból amúgy ló feje van.......valami vicces kis becézésre gondoltam ami még is gúnyos előre is köszönöm :)
2017. jún. 21. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen munkatársam a melóban, magamban Csillámpóninak hívom.
2017. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit durvább nincs?:D mondjuk ez is tetszik xD
2017. jún. 21. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akartam ennél durvábbat, meg úgyis csak magamban hívtam így. Nagyon magamutogató, hiú, másokat lenéző lófejű nőszemély, még a nevetése is egy nyerítés. A Csillámpóniban mindezek tükröződnek :)
2017. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugye az a lány nagyon öntelt és nagyképű
2017. jún. 21. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit húzod fel magad rajta? Csak egy elkényeztetett kis liba, fölösleges rá időt, energiát vesztegetni. Beszólt, azt'? Kit érdekel? Te legalább el tudod magadat értelmesen is foglalni, nem csak azzal, hogy másoknak beszólogatsz, mert neked van valamilye, ami neki nincs, intelligenciád. :P Na jó, szóval ne vedd fel, csak mosolyogj egyet rajta, hogy még ezen a szinten van, fogadd el őt, és innentől tovább nem kell vele foglalkozni. Ja de amúgy lehet a másik véglet is, hogy azért próbál meg lenyomni, és fölédkerekedni, azért fikáz téged, hogy valamiben jobbnak, többnek tűnjön -annak lássa vagy láttassa magát - nálad; és akkor meg pont, hogy önbizalomhiányos, mert ha elhiteti magával, hogy valamiben jobb nálad, attól picit növekszik az önbizalma, így próbál kompenzálni. Tehát vagy elhanyagolt, vagy elkényeztetett gyerek. Bármelyik lehet a kettő közül, mind a kettő eredményezheti ezt.
2017. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő a volt osztálytársam ismerem hogy nagyon elvan kényeztetve😂
2017. jún. 21. 19:34
 7/9 anonim válasza:
Mi a tanárunkat Imaginek neveztük el. Ő egy info tanár és azért imagi mert van egy saját programa az Imagine Logo. És ezért letg neki ez a neve. Amúgy megtudod mondani mi a kereszt neve? Mert a Szörnyella az jó lenne csak az ELLA név az ami nem biztos hogy passzol hozzá..
2017. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Regina a neve
2017. jún. 26. 09:40
 9/9 anonim válasza:

Én most nagyon átérezlek... (tudom egyáltalán nem ide tartozik meg nem is ezt kérdezted, de hát :D)


Én is magamba szoktam "becézni", mindenfélét kitalálok neki a barátnőimmel:D

2017. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!