Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » JUSTIN BIEBER (utálok kérem...

JUSTIN BIEBER (utálok kérem hagyják figyelmen kivűl) Szóval 2013-óta Belieber vagyok. És azóta 'szenvedek' Hogy miért? Nemtudom feldolgozni, elfogadni hogy nem láthatom őt. Mindenap szomorú, depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
MINDIG CSAK SÍROK. Mindig vele álmodok és ébredek. Mindig csak ö jár a fejemben. Ez már 3 lassan 4éve tart. Nem tudom mitcsináljak. Annyira szeretem. Nem szeretnék valami szakemberhez fordulni, ha értitek mire gondolok. A Bécsi koncertjére sem tudtam elmenni.
2017. márc. 5. 16:39
1 2 3
 1/28 Amarok Tonrar ***** válasza:
Majd kinövöd.
2017. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De 3 éve tart lassan 4..
2017. márc. 5. 16:58
 3/28 Amarok Tonrar ***** válasza:
Lehet, de bizonyos mentális érettség felett már nem fogsz ragaszkodni egy hírességhez sem. Nem így fogod leélni az életed, ha ettől tartanál.
2017. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
88%
Szia! Teljesen megèrtelek ès tudom hogy mit èrzel. Èn 8 ève èrzem ugyanezt. Ha gondolod írj privátot nyugodtan :)
2017. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Remélem hogy ez a kérdés trollkodás, különben a világ megérett a pusztulásra...
2017. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%
Én a 4-es válaszolón vagyok kiakadva. 20 évesen hogy lehet valaki ilyen? A kortársaid egyetemre járnak és komoly párkapcsolatuk van, te meg egy média által kreált hülyegyerekbe vagy halálosan szerelmes? Kezeltessétek magatokat. Kérdező, te hány éves vagy? Kérlek, mondd hogy 10 alatt.
2017. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát nem 10év alatt vagyok.. És az elején kiemeltem hogy :JUSTIN BIEBER ,szóval utálok hagyják figyelmen kivūl! Köszönöm. És ez nem 'trolkodás'. Aki nem ért meg az hagyja szintén figyelmen kivūl.
2017. márc. 9. 21:29
 8/28 A kérdező kommentje:
És bocsánat a rengeteg helyesírási hibáért! Rengeteg van a szövegben,mert már kesõn írtam stb. De remélem azért érthetō
2017. márc. 9. 21:33
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
A világ megérett a pusztulásra, ahogy már előttem is írta egy válaszoló.
2017. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Istenem ennyi rosszindulatu embert!! 'A világ megérett a pusztulásra'

MINT EMLITETEM,AKI NEM ÉRT MEG NE KOMMENTELJEN. Nem vagyok kiváncsi az ilyesfajta kommentekre. Komolyan felbasszák az idegeim ezek a rossz idulatu kommentek!

2017. márc. 10. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!