Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Riviai Gerált gyerekkoráról...

Marko_David kérdése:

Riviai Gerált gyerekkoráról vagy fiatalkoráról megtudhatunk valamelyik játékban valamit vagy csak a könbyvekben irnak róla?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekelne hogy hogyan lett belőle witcher. Kérlek valaki segitsen.

2017. jún. 21. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyerekkoráról nagyon keveset tudunk meg a könyvekből és a játékokból szintén csak annyit,hogy az anyja adta neki a Geralt nevet és nem Vesemir meg azt, hogy gyakoroltak Eskellel(ez csak vissza emlékezésbe) fiatalkorukban most csak ennyi jut eszembe.
2017. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !!!
2017. aug. 24. 00:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok egy rövid részletben megismerjük az anyját és azt, hogy került a Witcherekhez de csak röviden viszont nem spoilerezem el a könyv olvasóknak.
2017. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konyv SPOILER!


hatha valakit megis erdekel, roviden leirom.


Geralt anyja varazslono (a varazslonok az esetek nagy tobbsegeben nem tudnak teherbe esni a testukben vegbement valtozasok miatt), aki szinten ebben a tudatban intezte a dolgait, viszont becsuszott egy nem kivant terhesseg. Vegul lemondott Geraltrol es lepasszolta a vajakoknak. Sosem kereste a fiat, egyszer megis osszefutottak, mert o latta el Geralt seruleseit egy kaland utan. Geralt haragszik ra, nincsen koztuk kapcsolat, az apjarol en eddig nem sokat tudok. 4,5 konyvet olvastam :D

2018. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!