Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek mondjátok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjátok, hogy nem igénylitek lányok, hogy a párotok beszélgessen veletek a gyerekkoráról és elmeséljen onnan dolgokat, ugye nem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De.
2015. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális párkapcsolatban bizony előbb-utóbb szóba kerül a múlt is.
2015. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mit nem akarsz elmondani neki?
2015. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez valahogy jött magától mindig, a páromnál is, mesélt róla, volt, hogy visszakérdeztem és ő is így tett, mikor én meséltem, ez így természetes. Persze megbízhattunk egymásba és sosem éltünk ezzel vissza és volt olyan is, amiről csak ő tud és viszont is.


Szóval, ha te úgy érzed nem bízhatsz meg benne, akkor ne mond el, a te dolgod, élted.

2015. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatban ez általában szóba kerül.
2015. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
engem érdekel
2015. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég retek gyerekkorom volt, nem szeretek beszélni róla, de megtenném, ha bíznék a páromban, főleg mivel valamennyire meg is látszik rajtam. Nem akarnék olyan kapcsolatot, amiben nem állunk elég közel egymáshoz a pasival ahhoz, hogy ilyesmit meg akarjon osztani velem. Ha kell, nem hozom fel soha többé a témát utána.
2015. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jóhogy akarnám hogy meséljen róla. még gyerekkori videóit is megnéztem.
2015. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!