Alukard123 kérdése:

Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
valami olyan animét amit meg tudnák mutatni a szüleimnek amiben van sok humor jó történet egy kis erotikával jó karakterekkel?

2017. jún. 22. 12:37
 1/4 anonim válasza:
Lovely complex vicces szerelem stb magyar szinkronnos nincs bene semmi olyan amin a szűleid kiakadnának
2017. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

A Lovely Complex szinkronja különösen rossz lett. Mutasd meg szüleidnek eredeti, japán szinkronnal, magyar felirattal. :) Már ha leköti őket egy kamasz szerelemi történet...

(Engem igen, de nem minden felnőtt esete...)


De én inkább kifejezetten felnőtt animéket javaslok nekik:


animeaddicts.hu


________________________



Dears:


Ez szerintem az összes kitételednek megfelel, főleg felnőtt férfiaknak való, erősen ecchi, tipikus ecchi erotika.

Egy szex android érkezik egy középsuliba.


Amellett, hogy erotikus és vicces, időnként megható és elgondolkodtató. Felvetődik benne a kisebbségi komplexus, analógiásan ("én egy selejt erotikus robot vagyok, és alá akarom vetni magam számodra, gyengéden, de feláldozható is vagyok"). Van benne sozmorúság, emberi lélek, és felvetődik benne, hoyg van-e lelke az androidoknak.


Szóval nem totál könnyed anime, de alapvetően szórakoztató, erotikus, vicces. Gyönyőrű grafikával.


_____________________



sakurasou no pet na kanojo:


Halálra röhögtem magam rajta, mégis sokszor kedved, megható, itt-ott erotika is körüllengi, de nagyon enyhén. Egy picit ecchi.


17-18 éves kamaszok felnőtté válásáról szól, akik aszociálisak, köztük egy zseni autista festő lány, akit öltöztetni kell és rendet rakni utána ("édes gyermekem, ez rólad szól, meglessük az animét!! Ez a pasas a legjobb animét ajánlotta nekünk" :P)


Az autista lány persze bizonyos szemszögből más kategória, mint a többi szereplő, de mégis lélektani az egész, a karakterek olykor-olykor elméláznak saját jellemükön. És saját képességeik kibontásáról is szól.


_____________________



kokoro connect


Az indán megleled a FONTOS folytatását:

a 14.,15.,16.,17. ráadás special OVA részeket!

Avval együtt teljes az évad!


Ezt 16 éven alul nem is ajánlott, ahhoz kissé összetett, lélektanilag, és önszembesítő jellegű lélektani dráma. humoros, itt-ott romantikus,. ez nem igazán erotikus, bár néha megjelenik benne, némelyik "próbatételnél".


Na ez kifejezetten felnőtté válásról szól,

szintén 17 / 18 évesek.


_____________________



popotan:


Na, apád örülni fog, cicis anime. :)) De ne feledkkezzen meg anyukádról se :D


Humoros, aranyos ecchi erotika. Ez is szexmentes!


De japán módra itt is számolni kell a kontrasztokkal:

mélabú, szomorúság hatja át a lét értelmét, és a barátságok értelmét feszegető animét. Miközben olykor vicces, és kissé buja.


Nem mondanám se komoly lélektaninak, se drámainak, de azért mélázó, merengő anime, többnyire mégis szórakoztató.


_____________________



boku dake ga inai machi:


16+, 16 éves kortól.


Zseniális krimi, nem humoros, és nem erotikus, de hátha ilyenre is van igénye szüleidnek...

Megjelenik benne a gyermekbántalmazás témája, elég szomorú történet.

_________________


Death Note:


kultikus, 37 részes anime, bár nem a humor az erőssége, krimi. Némi erotika (ecchi) néha-néha akad benne. A lényeg, hogy felnőtteknek is való anime ez. És nagyon igényes, izgalmas történetre, valamint igényes grafikára, és lélektanilag is.

_______________________


Elfen Lied:


18+.

Ez CSAK felnőtteknek való.

Horror, thriller, misztikum, scifi, vérengzés, és legfőképpen lélektani dráma.


Ez se igazán humoros, erotikusnak se mondanűm, viszotn erősen ecchi, mert a kamaszlány disszociatív személyiségzavarral küzd, és amikor 2 éves gyerek szintjén van a tudata, akkor maga alá vizel, gyakran pucér (bögyös tinit kell elképzelni), stb.

Szóval nem erotikus, nem ecchi tipikusan, de meztelenkedős, gyakran.


___________________



usagi doroppu:


ezt csak mellékesen ajánlom, nem felel meg a kritériumaidnak. Csak annyiból, hogy felnőtteknek való. Gyermeknevelésről szól. Egy árva óvodás kislány egy magányos férfi rokon nyakába szakad.


...de ilyesmi az egy részes


tokyo grandfather


is, csak ott kisbabára lelnek a hajléktalanok.

2017. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és az utóbbi, a Tokyo Gf. esetén van humor, és némi romantika, bár... emlékeim szerint egy transz nőnek egy férfi iránti szerelme jelenik meg benne, mindkettő hajléktalan. De ezt inkább humorral festi le az egy részes anime. Közben meg ugye tanácstalanok, mi legyen a talált szegény kisbabával...
2017. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat.
2017. jún. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!