Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan képzelitek el magatokat...

Hogyan képzelitek el magatokat a varázsvilágban?

Figyelt kérdés

Roxfortos diákként melyik házba tartoznátok, mi lenne a kedvenc tantárgyatok? Kviddicseznétek vagy sem? Mennyire lennétek jó tanulók? Felnőttként mi lenne a foglalkozásotok?


Én annyiban vagyok biztos, hogy hollóhátas lennék, na meg hogy a bájitaltant imádnám, és megszegném az összes szabályt :D ja és jól tanulnék, hogy auror lehessek <3


kort és nemet írjatok légyszi!



2017. jún. 23. 16:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és mielőtt még támadnának, hogy elmebeteg vagyok, nyilván ezt én sem veszem komolyan :D
2017. jún. 23. 16:06
 2/12 anonim válasza:
100%
Griffendéles lennék, a kedvenc tárgyam a Sötét varázslatok kivédése. Kviddicseznék fogóként vagy terelőként. Jó tanuló lennék és felnőtt koromban auror. 13/l
2017. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Pottermore-os Teszleg süveg a Griffendélbe osztott, szóval gondolom az lenne a házam. Kedvenc tantárgyam a bűbájtan, a jóslástan és az SVK lenne. Meg tuti felvenném a mugliismertet, szóval az is:D (Meg a számmisztika, ha lehet számológépet használni. Utánanéztem, és amúgy szerintem tök érdekes.)

Szerintem nem kviddicseznék. Túl gyorsak azok a seprűk, én csak néha repkednék velük, de nem tudnék ilyen gyorsaság mellett még labdákra is figyelni. Meg elég bénácska vagyok a sportokban, be sem vennének a csapatba.

Szerintem jó tanuló lennék, mert itt általában olyan dolgokat tanulnak, amit aztán használnak is. A használható dolgokra pedig kapható vagyok.

Felnőttként szívesen dolgoznék az Abszol úton, vagy a minisztériumban.

16l

2017. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1: Pacsii, megetünk aurornak :D (amúgy szintén 13/L)

#2: hát igen, ott az összes tantárgynak van értelme. Jó lenne kipróbálni az élvezetes tanulást :D

2017. jún. 28. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Griffendéles lennék,a kedvenc tantárgyam a bájitaltan és a SVK lenne. Kviddicsben szívesen lennék hajtó, vagy terelő. Nem lennék egy Hermione, de azért szerintem jól tanulnék. Felnőtt kor? Hmm...auror
2017. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18L
2017. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pottermore-os teszt szerint Griffendéles lennék, de szinte minden más teszt Mardekárt dobott ki. :D Szóval remélem, hogy Griffendéles lennék.

Kedvenc tantárgyam az SVK és a bűbájtan lenne valószínűleg. :D

Kvidiicseznék biztosan. :D Legszívesebben hajtó vagy fogó lennék.

Igyekeznék mindenképpen jól tanulni.

És hogy mi lenne a foglalkozásom azt nem tudom eldönteni (ugyanúgy mint ahogy a valóságban sem :D), de el tudnám magam képzelni talán aurornak, átoktörőnek, de akár Roxfortban tanárnak is :D

2017. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Griffendéles lennék, alap xd a kedvenc tantárgyam nekem is a sötétvarázslatok kivédése lenne. Kividdicseznék is, mint őrszem vagy védő (nem emlékszem a pontos nevére). Nem lennék túl jó tanuló mindenben de animágiát kitanulnám és egy csomó varázsigét bemagolnék plusz párbajoznék egy csomót. Felnőttként... passz, nem tudom. Hermionét tuti meghívnám egy vajsörre 😂

19/F

2017. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A tesztek szerint a mardekárba tartoznék, szerintem szeretném a bájitaltant és a sötét varázslatok kivédését, felnőtt koromban pálcakészítőként tudnám elképzelni magamat.

Egyik ismerősöm azzal csesztetett hogy tuti beállnék halálfalónak (teszt előtt), de szerintem ez hülyeség.

15/l

2017. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kilences vagyok

Az animágiát meg szeretném tanulni (persze ha a varázsvilágban élnék) és miután átalakultam megnézném a tiltott rengeteget

2017. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!